Осінні розваги любить дуже дітвора

/Files/images/kartinki/image007.jpg

Осінь - найкрасивіша пора року. Не можна не захоплювати тією красою, яку нам дарує осінь. А як красиво восени в лісі! Іноді просто слів не вистачає описати всю цю пишність, тільки художник може передати осінній пейзаж.

Дуже красиво в середині вересня, коли жовтіє листя дерев. В цей час всі в золоті, і не хочеться покидати парк, адже кругом такі мальовничі пейзажі. А як здорово в березовому гаю, здається, що на молоденьких берізках важать золоті монетки, і коли починає дути вітер, чується їх дзвін. Саме завдяки осені люди більше починають звертати уваги на навколишній світ.

Осінній ліс наче казка, він заворожує і чарує. З нього не хочеться йти, здається, що зараз почнеться вистава, ось-ось з’являться казкові герої. Ці враження на довго залишаться в пам’яті, і захочеться знову повернуть туди. Так, осінь цей час казки, чудес, чарівництва.

Ось чому свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, педагоги завжди готують чудові сценарії осіннього свята для малюків.

Кожен сценарій насичений різноманітними героями, інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей та індивідуальним особливостям кожної дитини.

До осінніх свят вихователі, батьки і діти готуються заздалегідь. Вони збирають листя різних дерев (для таночків, ігор), роблять разом з батьками цікаві костюми, малюють тематичні малюнки, вчать вірші, готують атрибути та матеріал для ігор. Усе це необхідно, щоб свято було не нудним, а веселим і таким, що запам'ятовується.

Основою таких сценаріїв залишаються всілякі загадки, пов'язані з осінню і її дарами. Під час свята у дітей завжди піднесений, позитивний настрій. Вони активно приймають участь в хороводах, іграх, розповідають вірші, співають пісні, перевтілюються в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори.

Для дітей свята - це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоч осінь і називають "сумовитою порою", проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різноколірному листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дошкільному закладі - одні з найбільш улюблених у дітей.

/Files/images/foto_dubrovsko/DSCN2050.JPG /Files/images/foto_dubrovsko/SDC13855.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 805