Робота медичної сестри дитячого садка

/Files/images/nurse-2.gif Діти прийшли в дитячий садочок. До кожного вихованця потрібний особливий підхід. І здоров'я маляти стоїть на першому місці не лише у батьків, але й у працівників дошкільного навчального закладу.

Медична сестра Заборонюк Анжела Іванівна веде систематичну роботу по профілактиці захворювань в ДНЗ.

Також контролюється, чи правильно ведеться ранковий прийом малят, дотримання режиму дня, на якому рівні знаходиться чистота в групах і на ділянках д/с, чи виконуються вимоги за технологією миття посуду і так далі.

Регулярно проводиться кварцування приміщень закладу, унаслідок чого повітря збагачується озоном, який так само дезінфікує приміщення. Озон має бактерицидну, фунгіцидну дію. Тобто знешкоджує всі види патогенної мікрофлори: віруси, бактерії, грибки, водорості, цисти найпростіших тощо.

Медичні огляди працівниками проходяться вчасно, медична сестра веде контроль за проходженням медоглядів та фіксує результати у Журнал проходження медоглядів працівниками.

Медична документація ведеться згідно до номенклатури справ ДНЗ, всі журнали оформлені відповідно до вимог. Терміни подачі звітів та звітної документації у відповідні установи не порушуються, проводяться своєчасно та достовірно./Files/images/Без названия.jpg

Раціональне харчування в дошкільному навчальному закладі передбачає обов’язкове складання меню. Приблизне двотижневе меню складається на зимово-весняний і літньо-осінній періоди року та погоджується з територіальною установою державної санітарно-епідеміологічної служби і затверджується керівником навчального закладу.

Щодня в інформаційному куточку вивішується меню із зазначенням виходу страв.

Отже, основні завдання медичної сестри:

1. Постійний контроль за станом здоров’я дітей.

2. Проведення обов’язкових медичних оглядів дітей.

3. Проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень у порядку і в терміни, встановлені МОЗ України.

4. Надання невідкладної медичної допомоги дітям у разі гострого захворювання або травми.

5. Здійснення контролю за організацією та якістю харчування, дотриманням раціонального режиму навчально-виховної діяльності, навчального навантаження.

6. Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму.

7. Проведення санітарно-просвітницької роботи серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників дошкільного навчального закладу.

/Files/images/medichna_sestra/IMG_20170123_113502.jpg /Files/images/medichna_sestra/IMG_20170124_103429.jpg

/Files/images/medichna_sestra/IMG_20170124_103822.jpg /Files/images/medichna_sestra/IMG_20170124_104034.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 414