/Files/images/kartinki/maxresdefault.jpg У дитячому садку зазначається багато різних свят, кожному з яких присвячено ранок. Але випускний у цій низці стоїть окремо, адже це останнє свято перед школою — сумний день прощання з садком, яке потрібно провести так, щоб воно надовго запам’яталося і діткам, і батькам, і вихователям. Педагоги разом з батьками створюють святкову, радісну атмосферу в дитячих колективах, розвивають творчі навички дітей, виховують почуття любові до дитячого садка, почуття пошани та вдячності до всіх працівників дитсадка.

Сценарії випускних свят, пісні і таночки, якими діти вітають усіх працівників дошкільного навчального закладу, сповнені подяки, любові та вдячності. До дітей на свято приходять казкові герої, які перевіряють їх готовність до навчання в школі: Буратіно, Мальвіна, Хоттабич, Фея, кіт Базіліо з лісою Алісою, Кощій з Бабою Ягою, Карлсон. Вихованці старшої групи показують свої акторські, вокальні та танцювально-ритмічні здібності.

Батьки висловлюють подяку всьому колективу ДНЗ за створення сімейного затишку та надання високого рівня освітніх послуг їхнім дітям.

/Files/images/vipuskniy_2017/image (12).jpg /Files/images/DSCN1169.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 203